Microsoft Project 2019 Professional

Microsoft Project 2019 Professional
Oryginalna licencja E-mail w ø 43s
−42% od MSRP
Microsoft

Microsoft Project 2019 Professional

Microsoft Project Professional 2019 dla Windows. Jednorazowe oprogramowanie do zarządzania projektami z wykresami Gantta, planowaniem zasobów, liniami bazowymi, ścieżką krytyczną, raportami i łącznością z Project Online.

148,90 zł253,90 zł42%

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 118,90 zł (dnia 6/7/2026)

1
Szybka płatność

Spróbuj ponownie lub skorzystaj ze standardowej płatności.

Zyskaj 1,05 zł cashbacku lub 350 punktów lojalnościowychDowiedz się więcej
Bezpieczna płatność · Stripe / SEPA / iDEAL
GPayiDEALSEPABLIK

Dlaczego my

W skrzynce odbiorczej w mniej niż 60 sekund

Klucz licencyjny i instrukcja aktywacji w języku Twojego systemu. Faktura VAT w PDF w załączniku.

Zweryfikowane przed dostawą

Każdy klucz sprawdzamy na serwerach aktywacyjnych wydawcy zanim go wyślemy.

Co jeśli będę mieć problem z aktywacją?

Wsparcie e-mail lub czat odpowiada w Twoim języku w ciągu godziny w godzinach pracy w UE. Przeprowadzimy Cię przez proces albo wymienimy klucz.

Płatność zabezpieczona przez Stripe · 3-D Secure Faktura VAT UE · odwrotne obciążenie dla B2B Aktywuj z dowolnego z 27 państw UE 14-dniowy zwrot · bez opłat, bez pytań

O tej licencji

Microsoft Project Professional 2019: Jednorazowa licencja do zarządzania projektami dla Windows

Microsoft Project Professional 2019 jest przeznaczony dla kupujących, którzy potrzebują Microsoft Project Professional 2019 bez zamieniania zakupu oprogramowania w niejasną grę na klucze. Cena zaczyna się od 27,90 EUR, z dostawą cyfrową i jasną pozycją licencyjną jednorazową. To nie jest Microsoft 365, nie pakiet usług w chmurze, nie wersja próbna, nie host KMS, nie obraz OEM do odzyskiwania i nie obietnica nieobsługiwanych praw do przenoszenia. Jest to praktyczny produkt dla kierowników projektów, liderów operacyjnych, koordynatorów budowlanych, firm usługowych, konsultantów i nabywców IT, którzy potrzebują harmonogramów, które można udokumentować i przejrzeć.

Ważne pytanie nie dotyczy tylko tego, czy klucz się aktywuje. Biznesowy nabywca musi również wiedzieć, kto otrzymuje materiał aktywacyjny, jakie założenie dotyczące urządzenia lub użytkownika jest przyjęte, która edycja jest dołączona i jak zamówienie będzie udokumentowane później. Terminy takie jak Retail, bind, OEM, MAK, KMS, LTSC i subskrypcja są często mieszane w ofertach oprogramowania, mimo że te kanały tworzą różne oczekiwania. Ta strona rozdziela te pojęcia, aby produkt mógł być oceniany pod kątem dopasowania, ceny i rzeczywistości wdrożenia, a nie na podstawie rabatu w nagłówku.

Co otrzymujesz

To SKU obejmuje Microsoft Project Professional 2019. Praktyczny zestaw funkcji obejmuje wykresy Gantta, zależności, kamienie milowe, linie bazowe, ścieżkę krytyczną, pule zasobów, planista zespołu, śledzenie kosztów, raporty wartości wypracowanej i łączność z Project Online, jeśli środowisko to obsługuje. Jest to specyficzne dla aplikacji, chyba że dostarczona dokumentacja wyraźnie stanowi inaczej. Nie obejmuje pełnego pakietu Office, hostingu Exchange, pamięci OneDrive, SharePoint, spotkań Teams, Defender, Intune, Purview, Entra ID, Microsoft 365 Copilot, administracji dzierżawcą ani magazynu w chmurze.

Licencja jest pozycjonowana jako jednorazowy produkt dla Windows na komputer stacjonarny. Nie należy jej mylić z licencjonowaniem wolumenowym MAK, aktywacją KMS, nośnikami OEM do preinstalacji, Software Assurance ani subskrypcją w chmurze przypisaną za pośrednictwem centrum administracyjnego dzierżawcy. Aktywacja zwykle wymaga dostępu do Internetu, dostarczonego klucza produktu lub ścieżki realizacji oraz instalacji na docelowym komputerze lub w ramach docelowego zakresu zakupu. Zachowaj fakturę, e-mail zamówienia, instrukcje aktywacji, właściciela wdrożenia i notatki dotyczące reinstalacji razem.

W codziennej pracy Microsoft Project Professional 2019 jest kupowany, ponieważ ogólna aplikacja do produktywności nie jest wystarczająco precyzyjna. Arkusz kalkulacyjny może wymienić zadania, ale nie zarządza zależnościami, ograniczeniami, liniami bazowymi, kalendarzami, ścieżkami krytycznymi i nadmiernym przydziałem zasobów z taką samą dyscypliną jak Microsoft Project. Ma to znaczenie, gdy opóźnienia, koszty i decyzje kadrowe muszą być wyjaśnione kierownictwu lub klientom.

Co nowego i co ma znaczenie w tej wersji

Project 2019 to niezawodne, wieczyste wydanie, na którym wiele zespołów wciąż standaryzuje, gdy potrzebują klasycznego harmonogramowania na komputerze bez administracji subskrypcją. Zachowuje sprawdzony silnik Gantta, widok osi czasu, linie bazowe, raportowanie, planowanie zasobów, analizę ścieżki krytycznej i łączność z Project Online dla środowisk korzystających z tych usług. Jest starszy niż wydania 2021 i 2024, ale może to być przydatne, gdy dodatki, szablony, materiały szkoleniowe i zweryfikowane obrazy komputerów już są ukierunkowane na 2019.

Praktyczne pytanie zakupowe nie dotyczy tego, czy istnieje nowsze SKU. Chodzi o to, czy to SKU pasuje do dokumentów, dodatków, systemów operacyjnych, zasad budżetowych i przepływu pracy aktywacji, które już masz. Wybierz 2019, gdy organizacja ma zweryfikowane środowisko Windows, znane szablony i nie ma potrzeby płacenia więcej za najnowsze wieczyste wydanie. Wybierz Microsoft Project Professional 2021, gdy kupujący chce dłuższego okresu wsparcia i może przetestować pliki, dodatki, makra, skrypty wdrożeniowe, zasady bezpieczeństwa i materiały szkoleniowe względem nowszej linii bazowej.

Dla kontrolowanych nabywców stabilność ma wartość ekonomiczną. Skrypty helpdesku, pakiety wdrożeniowe, zrzuty ekranu, biblioteki szablonów, zasady makr, lokalizacje plików, szkolenia użytkowników i kontrole punktów końcowych są łatwiejsze do zarządzania, gdy wersja aplikacji jest stała. Wieczyste produkty Microsoft dla komputerów stacjonarnych pozostają powszechne w klinikach, warsztatach, szkołach, biurach księgowych, firmach budowlanych, zespołach sektora publicznego, laboratoriach i firmach usługowych, gdzie oprogramowanie produktywnościowe jest infrastrukturą, a nie eksperymentem.

Wymagania systemowe

| Komponent | Wymaganie | | --- | --- | | System operacyjny | Windows 10 lub Windows 11 | | Procesor | 1,6 GHz lub szybszy, 2-rdzeniowy | | Pamięć | Zalecane 4 GB RAM | | Miejsce na dysku | 4 GB wolnego miejsca | | Wyświetlacz | Zalecane 1280 x 768 lub wyższe | | Internet | Wymagany do pobrania, aktywacji i sprawdzania aktualizacji, jeśli dostępne | | Dołączona aplikacja lub zakres aktywacji | Microsoft Project Professional 2019 | | Model licencji | Jednorazowa licencja na Windows na komputer stacjonarny; bez subskrypcji Microsoft 365 |

Tabela porównawcza

| Opcja | Model płatności | Co obejmuje | Najlepsze dopasowanie | | --- | --- | --- | --- | | Microsoft Project Professional 2019 | Jednorazowy zakup | Zaawansowane zarządzanie projektami na komputerze z planowaniem zasobów i bogatszym raportowaniem | Kierownicy projektów, którzy kontrolują zasoby, koszty, harmonogramy i raportowanie | | Microsoft Project Professional 2021 | Jednorazowy zakup | Nowsze wieczyste wydanie Project | Kupujący, którzy chcą dłuższego okresu wsparcia i mogą zweryfikować nowszą wersję | | Microsoft Project Standard 2021 | Jednorazowy zakup | Bliska alternatywa Project | Kupujący porównujący wiek, cenę i głębię funkcji | | Project Plan 3 | Subskrypcja | Prawa do Project oparte na użytkowniku, połączone z chmurą | Organizacje, które chcą administracji subskrypcją i współpracy w sieci |

Aktywacja i licencjonowanie

Ten produkt powinien być kupowany dla pozycji licencyjnej określonej w zamówieniu, a nie dla założeń przeniesionych z innego kanału. Jest pozycjonowany jako produkt jednorazowy z określonym zakresem aktywacji. Nie powinien być traktowany jako subskrypcja dla całej dzierżawy.

Co otrzymujesz

  • Klucz licencyjny typu retail (typ licencji na stronie produktu)
  • Aktywacja dożywotnia · przypisana do Twojego konta
  • Faktura VAT UE · obsługa odwrotnego obciążenia B2B
  • Dostawa e-mailem w mniej niż minutę (ø 43s)
  • Wielojęzyczna instrukcja aktywacji (EN/DE/FR/ES/NL/PL/IT/PT)
  • 14-dniowy zwrot zgodnie z prawem konsumenckim UE

Specyfikacja

System operacyjny
Windows 10, Windows 11
Wersja
2019
SKU
PRJ-2019-PRO
Licencja
Bezterminowa / dożywotnia
Architektura
x64
Języki
en, de, fr, es, pt, ja, pl, nl, it, cs, sv, da, fi, nb, el, hu, ro, sk, sl, hr, bg, et, lt, lv
Aktywacje
1 urządzenie

Od zamówienia do aktywacji

  1. 01

    Zamówienie odebrane

    Stripe / SEPA / iDEAL / Bancontact — akceptujemy wszystkie główne metody płatności w UE.

  2. 02

    Klucz zweryfikowany

    Sprawdzamy Twoją licencję na serwerach aktywacyjnych wydawcy w czasie rzeczywistym.

  3. 03

    E-mail dostarczony

    Licencja + instrukcja aktywacji docierają w mniej niż 60 sekund. Średnio 43 sekundy.

  4. 04

    Aktywujesz

    Postępuj zgodnie z instrukcją w swoim języku. Gotowe w mniej niż 2 minuty.

Bądź pierwszym, który zrecenzuje ten produkt

Zaloguj się, aby napisać recenzję

Częste pytania

Jakie są wymagania systemowe dla Microsoft Project 2019 Professional?
Microsoft Project 2019 Professional wymaga Windows 10/11, co najmniej 4 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB) oraz 2 GB dostępnego miejsca na dysku.
Czy Microsoft Project 2019 Professional to zakup jednorazowy czy subskrypcja?
Microsoft Project 2019 Professional to jednorazowa licencja wieczysta. Płacą Państwo raz i korzystają bezterminowo — bez opłat cyklicznych. Klucz produktu jest dostarczany natychmiast e-mailem.
Co otrzymam po zakupie Microsoft Project 2019 Professional?
Otrzymują Państwo oryginalny klucz produktu Microsoft Project 2019 Professional, dostarczony natychmiast na adres e-mail. Klucz aktywuje oprogramowanie bezpośrednio z oficjalnej strony Microsoft lub w aplikacji. Dołączone są pełne instrukcje aktywacji.
Dlaczego Microsoft Project 2019 Professional jest tańszy w Lizensa?
Jako europejski hurtowy dystrybutor B2B, Lizensa pozyskuje licencje w dużych ilościach bezpośrednio z autoryzowanych kanałów, oferując Microsoft Project 2019 Professional w cenie €34.99 — znacznie poniżej detalicznej ceny katalogowej MSRP. Wszystkie klucze są w 100% oryginalne i legalnie pozyskane w UE.
Jak aktywować Microsoft Project 2019 Professional?
Po zakupie otrzymają Państwo klucz produktu Microsoft Project 2019 Professional e-mailem w ciągu kilku sekund. Proszę wprowadzić klucz w kreatorze aktywacji Microsoft lub na oficjalnej stronie aktywacyjnej. Szczegółowe instrukcje krok po kroku są dołączone do zamówienia.
Czy Microsoft Project 2019 Professional jest kompatybilny z moim komputerem?
Proszę sprawdzić wymagania systemowe podane na tej stronie. Microsoft Project 2019 Professional działa na większości nowoczesnych systemów Windows i/lub macOS. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym całodobowym zespołem wsparcia przed zakupem.
Jak otrzymam klucz licencyjny?
Po zakupie klucz licencyjny jest dostarczany natychmiast e-mailem i dostępny w panelu konta. Wysyłka fizyczna nie jest wymagana. Otrzymasz go w ciągu kilku sekund od potwierdzenia płatności.
Czy to oryginalna, legalna licencja?
Tak. Wszystkie licencje sprzedawane na Lizensa są w 100% oryginalne i pochodzą z autoryzowanych kanałów dystrybucji. Każdy klucz jest weryfikowany przed dostawą i obejmuje pełne wsparcie producenta.
Jaka jest polityka zwrotów?
Oferujemy 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy zgodnie z przepisami UE o ochronie konsumentów. Jeśli klucz nie został aktywowany, możesz go zwrócić i otrzymać pełny zwrot. Skontaktuj się z naszym wsparciem, aby rozpocząć zwrot.
Jak aktywować oprogramowanie?
Po otrzymaniu klucza licencyjnego postępuj zgodnie z instrukcjami aktywacji krok po kroku, dołączonymi do e-maila z potwierdzeniem zamówienia. Szczegółowe instrukcje instalacji znajdziesz też w naszym Centrum pomocy.
Jakie wsparcie obejmuje mój zakup?
Każdy zakup obejmuje bezpłatne wsparcie techniczne e-mailem (odpowiedź 24/7 w ciągu 2 godzin), dostęp do naszej Bazy wiedzy z kompleksowymi poradnikami oraz pomoc przy instalacji w razie potrzeby.
Czy ta licencja jest legalnie odsprzedawana w UE?
Tak. Pozyskiwana przez autoryzowane europejskie kanały dystrybucji. Każdy klucz jest oryginalny i nadaje się do odsprzedaży zgodnie z unijnym „wyczerpaniem praw” (CJEU C-128/11).
Jak szybko dotrze klucz?
Średni czas dostawy to 43 sekundy. Zobowiązujemy się do dostawy w mniej niż 60 sekund. Jeśli tego nie dotrzymamy, otrzymasz darmowy klucz zastępczy.
Czy mogę otrzymać zwrot, jeśli licencja mi nie pasuje?
Tak. Prawo konsumenckie UE daje Ci 14 dni na zwrot każdego nieużytego klucza — bez opłat, bez pytań. Respektujemy to bez utrudnień.
Czy wystawiacie fakturę VAT dla B2B?
Tak. Faktura zgodna z wymogami UE przy każdym zamówieniu, do pobrania z panelu. Ważny numer VAT automatycznie uruchamia odwrotne obciążenie.
W jakich językach jest instrukcja aktywacji?
EN, DE, FR, ES, NL, PL, IT, PT — automatycznie dopasowana do ustawień językowych Twojego konta.
Co jeśli będę mieć problem z aktywacją?
Wsparcie e-mail lub czat odpowiada w Twoim języku w ciągu godziny w godzinach pracy w UE. Przeprowadzimy Cię przez proces albo wymienimy klucz.
Zdobadz 104 punktow za ten zakup

Punkty lojalnosciowe trafiaja na Twoje konto i mozesz je wymienic na znizki.

Polecaj i zarabiaj

Zarabiaj 12% prowizji od każdego polecenia. Dołącz do programu partnerskiego.

Dołącz teraz
148,90 zł253,90 złNajniżej 30 dni: 118,90 zł