Avast Ultimate

Avast Ultimate
Oryginalna licencja E-mail w ø 43s
Avast

Avast Ultimate

Kompletny pakiet zabezpieczeń — premium antywirus, VPN, narzędzia do czyszczenia i anty-śledzenie w jednej licencji dla całkowitej ochrony Twojego cyfrowego życia.

126,90 zł
1
Szybka płatność

Spróbuj ponownie lub skorzystaj ze standardowej płatności.

Zyskaj 0,90 zł cashbacku lub 299 punktów lojalnościowychDowiedz się więcej
Bezpieczna płatność · Stripe / SEPA / iDEAL
GPayiDEALSEPABLIK

Dlaczego my

W skrzynce odbiorczej w mniej niż 60 sekund

Klucz licencyjny i instrukcja aktywacji w języku Twojego systemu. Faktura VAT w PDF w załączniku.

Zweryfikowane przed dostawą

Każdy klucz sprawdzamy na serwerach aktywacyjnych wydawcy zanim go wyślemy.

Co jeśli będę mieć problem z aktywacją?

Wsparcie e-mail lub czat odpowiada w Twoim języku w ciągu godziny w godzinach pracy w UE. Przeprowadzimy Cię przez proces albo wymienimy klucz.

Płatność zabezpieczona przez Stripe · 3-D Secure Faktura VAT UE · odwrotne obciążenie dla B2B Aktywuj z dowolnego z 27 państw UE 14-dniowy zwrot · bez opłat, bez pytań

O tej licencji

Avast Ultimate to najbardziej kompleksowy pakiet zabezpieczeń od jednej z najbardziej zaufanych firm cyberbezpieczeństwa na świecie, łączący cztery produkty premium — Avast Premium Security, Avast SecureLine VPN, Avast Cleanup Premium i Avast AntiTrack — w jedną, opłacalną licencję, która chroni każdy aspekt Twojego cyfrowego życia.

Avast Premium Security stanowi podstawę z nagradzaną ochroną antywirusową, która konsekwentnie zdobywa najwyższe noty od niezależnych laboratoriów testowych, w tym AV-TEST, AV-Comparatives i SE Labs. Sześciowarstwowy silnik wykrywania łączy skanowanie sygnaturowe, analizę behawioralną, uczenie maszynowe, chmurową inteligencję zagrożeń, sandboxing i wykrywanie exploitów, aby powstrzymać malware, ransomware, ataki phishingowe i zagrożenia dnia zerowego, zanim zdążą uszkodzić system.

Funkcja Real Site chroni przed atakami DNS hijacking, które przekierowują Cię do fałszywych kopii stron bankowych i sklepów internetowych. Nawet jeśli ustawienia DNS routera są naruszone, Avast zapewnia dotarcie do prawdziwej strony, weryfikując odpowiedzi DNS za pomocą własnego szyfrowanego połączenia. Wi-Fi Inspector skanuje sieć w poszukiwaniu luk — słabych haseł, niezałatanych firmware'ów, otwartych portów — i ostrzega o urządzeniach w sieci, które mogą być zagrożone.

Avast SecureLine VPN szyfruje połączenie internetowe za pomocą wojskowego szyfrowania AES-256, chroniąc aktywność przeglądania w publicznych sieciach Wi-Fi i uniemożliwiając dostawcom usług internetowych śledzenie zachowań online. Z serwerami w 34 krajach możesz uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi i zachować prywatność niezależnie od lokalizacji fizycznej. VPN obsługuje streaming z zoptymalizowanymi serwerami dla Netflix, BBC iPlayer i innych usług.

Avast Cleanup Premium to pakiet optymalizacji wydajności, który usuwa niepotrzebne pliki, uszkodzone wpisy rejestru, bloatware i elementy startowe spowalniające komputer z czasem. Funkcja Sleep Mode identyfikuje aplikacje działające w tle, które zużywają zasoby, i usypia je, gdy nie są aktywnie używane, uwalniając CPU i pamięć dla ważniejszych aplikacji. Disk Cleaner odzyskuje gigabajty zmarnowanego miejsca z plików tymczasowych, pamięci podręcznej przeglądarki i nieaktualnych plików systemowych.

Avast AntiTrack uniemożliwia stronom internetowym, reklamodawcom i brokerom danych budowanie cyfrowego odcisku palca Twojej tożsamości online. W przeciwieństwie do prostych blokerów reklam, AntiTrack wstrzykuje losowe dane odcisków palca, które sprawiają, że wyglądasz jak inny użytkownik podczas każdej sesji, pokonując zaawansowane techniki śledzenia, które odciskają konfigurację przeglądarki, zainstalowane czcionki, rozdzielczość ekranu i cechy sprzętowe.

Licencja obejmuje 1 urządzenie na 12 miesięcy i obsługuje platformy Windows, macOS, iOS i Android.

Co otrzymujesz

  • Klucz licencyjny typu retail (typ licencji na stronie produktu)
  • Aktywacja dożywotnia · przypisana do Twojego konta
  • Faktura VAT UE · obsługa odwrotnego obciążenia B2B
  • Dostawa e-mailem w mniej niż minutę (ø 43s)
  • Wielojęzyczna instrukcja aktywacji (EN/DE/FR/ES/NL/PL/IT/PT)
  • 14-dniowy zwrot zgodnie z prawem konsumenckim UE

Specyfikacja

System operacyjny
Windows
Wersja
Najnowsza
SKU
LZ-000102
Licencja
Bezterminowa / dożywotnia
Architektura
x64
Języki
en, de, fr, es, it, nl, pl, pt, ja
Aktywacje
1 urządzenie

Od zamówienia do aktywacji

  1. 01

    Zamówienie odebrane

    Stripe / SEPA / iDEAL / Bancontact — akceptujemy wszystkie główne metody płatności w UE.

  2. 02

    Klucz zweryfikowany

    Sprawdzamy Twoją licencję na serwerach aktywacyjnych wydawcy w czasie rzeczywistym.

  3. 03

    E-mail dostarczony

    Licencja + instrukcja aktywacji docierają w mniej niż 60 sekund. Średnio 43 sekundy.

  4. 04

    Aktywujesz

    Postępuj zgodnie z instrukcją w swoim języku. Gotowe w mniej niż 2 minuty.

Bądź pierwszym, który zrecenzuje ten produkt

Zaloguj się, aby napisać recenzję

Częste pytania

Jakie są wymagania systemowe dla Avast Ultimate?
Avast Ultimate wymaga Windows 10/11, co najmniej 4 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB) oraz 2 GB dostępnego miejsca na dysku.
Czy Avast Ultimate to zakup jednorazowy czy subskrypcja?
Avast Ultimate to jednorazowa licencja wieczysta. Płacą Państwo raz i korzystają bezterminowo — bez opłat cyklicznych. Klucz produktu jest dostarczany natychmiast e-mailem.
Co otrzymam po zakupie Avast Ultimate?
Otrzymują Państwo oryginalny klucz produktu Avast Ultimate, dostarczony natychmiast na adres e-mail. Klucz aktywuje oprogramowanie bezpośrednio z oficjalnej strony Avast lub w aplikacji. Dołączone są pełne instrukcje aktywacji.
Dlaczego Avast Ultimate jest tańszy w Lizensa?
Jako europejski hurtowy dystrybutor B2B, Lizensa pozyskuje licencje w dużych ilościach bezpośrednio z autoryzowanych kanałów, oferując Avast Ultimate w cenie €29.90 — znacznie poniżej detalicznej ceny katalogowej MSRP. Wszystkie klucze są w 100% oryginalne i legalnie pozyskane w UE.
Jak aktywować Avast Ultimate?
Po zakupie otrzymają Państwo klucz produktu Avast Ultimate e-mailem w ciągu kilku sekund. Proszę wprowadzić klucz w kreatorze aktywacji Avast lub na oficjalnej stronie aktywacyjnej. Szczegółowe instrukcje krok po kroku są dołączone do zamówienia.
Czy Avast Ultimate jest kompatybilny z moim komputerem?
Proszę sprawdzić wymagania systemowe podane na tej stronie. Avast Ultimate działa na większości nowoczesnych systemów Windows i/lub macOS. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym całodobowym zespołem wsparcia przed zakupem.
Jak otrzymam klucz licencyjny?
Po zakupie klucz licencyjny jest dostarczany natychmiast e-mailem i dostępny w panelu konta. Wysyłka fizyczna nie jest wymagana. Otrzymasz go w ciągu kilku sekund od potwierdzenia płatności.
Czy to oryginalna, legalna licencja?
Tak. Wszystkie licencje sprzedawane na Lizensa są w 100% oryginalne i pochodzą z autoryzowanych kanałów dystrybucji. Każdy klucz jest weryfikowany przed dostawą i obejmuje pełne wsparcie producenta.
Jaka jest polityka zwrotów?
Oferujemy 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy zgodnie z przepisami UE o ochronie konsumentów. Jeśli klucz nie został aktywowany, możesz go zwrócić i otrzymać pełny zwrot. Skontaktuj się z naszym wsparciem, aby rozpocząć zwrot.
Jak aktywować oprogramowanie?
Po otrzymaniu klucza licencyjnego postępuj zgodnie z instrukcjami aktywacji krok po kroku, dołączonymi do e-maila z potwierdzeniem zamówienia. Szczegółowe instrukcje instalacji znajdziesz też w naszym Centrum pomocy.
Jakie wsparcie obejmuje mój zakup?
Każdy zakup obejmuje bezpłatne wsparcie techniczne e-mailem (odpowiedź 24/7 w ciągu 2 godzin), dostęp do naszej Bazy wiedzy z kompleksowymi poradnikami oraz pomoc przy instalacji w razie potrzeby.
Czy ta licencja jest legalnie odsprzedawana w UE?
Tak. Pozyskiwana przez autoryzowane europejskie kanały dystrybucji. Każdy klucz jest oryginalny i nadaje się do odsprzedaży zgodnie z unijnym „wyczerpaniem praw” (CJEU C-128/11).
Jak szybko dotrze klucz?
Średni czas dostawy to 43 sekundy. Zobowiązujemy się do dostawy w mniej niż 60 sekund. Jeśli tego nie dotrzymamy, otrzymasz darmowy klucz zastępczy.
Czy mogę otrzymać zwrot, jeśli licencja mi nie pasuje?
Tak. Prawo konsumenckie UE daje Ci 14 dni na zwrot każdego nieużytego klucza — bez opłat, bez pytań. Respektujemy to bez utrudnień.
Czy wystawiacie fakturę VAT dla B2B?
Tak. Faktura zgodna z wymogami UE przy każdym zamówieniu, do pobrania z panelu. Ważny numer VAT automatycznie uruchamia odwrotne obciążenie.
W jakich językach jest instrukcja aktywacji?
EN, DE, FR, ES, NL, PL, IT, PT — automatycznie dopasowana do ustawień językowych Twojego konta.
Co jeśli będę mieć problem z aktywacją?
Wsparcie e-mail lub czat odpowiada w Twoim języku w ciągu godziny w godzinach pracy w UE. Przeprowadzimy Cię przez proces albo wymienimy klucz.
Zdobadz 89 punktow za ten zakup

Punkty lojalnosciowe trafiaja na Twoje konto i mozesz je wymienic na znizki.

Polecaj i zarabiaj

Zarabiaj 12% prowizji od każdego polecenia. Dołącz do programu partnerskiego.

Dołącz teraz
126,90 zł